Historia Firmy

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży reklamowej i wystawienniczej o międzynarodowym zasięgu. Nasz zespół to połączenie fachowców o wieloletnim stażu z wysoce wyspecjalizowanymi młodymi pracownikami, którzy uzupełniają się nawzajem na każdej płaszczyźnie działania firmy. Funkcjonujemy na terenie Pruszcza Gdańskiego (woj. Pomorskie), gdzie posiadamy własną pracownie i magazyn, z bogatym parkiem maszyn i zapleczem logistycznym. Dzięki temu rocznie realizujemy ponad 1500 zleceń na systemy wystawiennicze oraz wykonujemy średnio ponad 6000m2 kompleksowej zabudowy targowej. Swoim klientom gwarantujemy szybki krótki czas produkcji, wysoką jakość produktów i obsługę wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów.

Od nas dla Was

Od początku swojej działalności mierzymy wysoko i sukcesywnie, rozbudowujemy ofertę o nowe produkty i poszerzamy nasz zasięg o coraz to nowe kraje. Obecnie działamy na terenie całej Europy oraz poza nią, z kontrahentami z Azji, obu Ameryk i Australii. Wszystkim swoim klientom oferujemy produkty i zarazem możliwości do realizacji założonych celów marketingowych: targowych i wystawienniczych.

 

Systemy reklamowe i wystawiennicze

Reklama tradycyjna ma zadanie zbudować pozytywne pierwsze wrażenie u potencjalnych klientów. W tym celu firmy inwestują w eventy, akcje promocyjne, które mają za zadanie dotrzeć do świadomości jak największego grona odbiorców. Jednym z narzędzi, które znacząco wpływa na możliwość konwersji z reklamy są systemy wystawiennicze.

 

Stoiska targowe

Targi zagraniczne i krajowe to niesamowity potencjał marketingowy dla firm szukających nowych partnerów handlowych. Firmy mają okazje zaprezentować się przed możliwymi klientami biznesowymi. Pierwsze wrażenie, estetyka stoiska targowego i oferowanych produktów to gwarancja sukcesu.  Jako Mado-Media świadczymy kompleksowe usługi targowe tj.:

 

Kontakt

Dział Sprzedaży Systemów Reklamowych

Dział Stoisk Targowych

Joanna Dobkowska

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. do pracownika: 519 305 789
joanna.dobkowska@madomedia.pl

Województwa: Mazowieckie, Łódzkie, Podlaskie

Małgorzata Kozłowska

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. do pracownika: 519 305 793
malgorzata.kozlowska@madomedia.pl

Województwa: Cała Polska z wyłączeniem Mazowieckiego, Łódzkiego i Podlaskiego

Błażej Kupiec

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. do pracownika: 507 096 833
blazej.kupiec@madomedia.pl

Targi Zagraniczne

Mado-Media

Mado-Media Sp. z o. o. ul. Powstańców Warszawy 79 Pruszcz Gdański 83-000