O firmie

O Nas

Steuart Henderson Britt napisał: „Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy”. To mądre słowa, które dość dobrze oddają rzeczywistość świata rynku. Dlatego my profesjonalnie zajmujemy się branżą reklamową i wystawienniczą o międzynarodowym zasięgu. Specjalizujemy się w tym od ponad 20 lat, a takie doświadczenie pozwala nam szybko i sprawnie obsługiwać naszych klientów. Rocznie realizujemy ponad 1500 zleceń (systemy wystawiennicze) i wykonujemy ponad 6000 m2 zabudowy targowej.

Klient może u nas znaleźć wszystko, by pokazać się na targach, festiwalach, lub na co dzień w biurze. Roll upy, standy, ścianki, a także flagi, namioty i stojaki na ulotki. Jesteśmy w stanie wydrukować dowolną reklamę, a jakość wydruku zawsze jest na najwyższym poziomie. Nasi klienci maja pomysł i wizję, a my mamy środki, by wprowadzić je w życie.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Pruszczu Gdańskim w województwie Pomorskim. Tutaj jest nasza pracownia i magazyn. Nie ograniczamy się jedynie do klientów z Pomorza. Nie ograniczamy się nawet jedynie do granicy Polski! Nasi klienci pochodzą z całej Europy, Azji, obu Ameryk i Australii. Geografia nie jest dla nas żadnym problemem!

Na rynku jesteśmy od dawna, ale to nasze początki ze sklepem internetowym. Możemy obiecać, że oferta będzie się stale i szybko rozwijać!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl