Roll-upy:  Dwustronny-Entry Roll-upy: Dwustronny-Entry
Producent: Mado Media
297,56 zł Cena: (brutto:366,00 zł)
zobacz więcej
Roll-upy:  ENTRY Roll-upy: ENTRY
Producent: Mado Media
104,88 zł Cena: (brutto:129,00 zł)
zobacz więcej
Roll-upy:  Olmo 85cm Roll-upy: Olmo 85cm
113,01 zł Cena: (brutto:139,00 zł)
Roll-upy:  Popular Roll-upy: Popular
Producent: Mado Media
327,64 zł Cena: (brutto:403,00 zł)
zobacz więcej
Roll-upy: EVERYDAY Roll-upy: EVERYDAY
Producent: Mado Media
160,16 zł Cena: (brutto:197,00 zł)
zobacz więcej
Roll-upy: Standard 85 Roll-upy: Standard 85
126,02 zł Cena: (brutto:155,00 zł)

Prezentujemy Państwu ergonomiczny oraz skuteczny w działaniu roll-up, który jest niezwykle łatwy w transporcie i montażu. Bez jakiegokolwiek problemu może go zabierać ze sobą i obsługiwać jedna osoba.

Systemy rollup
Oferowany przez Mado-Media produkt znajduje zastosowanie, jako mobilna reklama Państwa firmy, ale i stacjonarny baner informacyjny w przedsiębiorstwie. Stawiając go w holu lub przed wejściem do budynku można wskazać nim kierunek, w którym ma udać się klient, zawrzeć na nim informacje dotyczące świadczonych usług, czy też umieścić napis powitalny. Reklamowy system rollup nie musi więc być jedynie formą promocji, ale może stać się ciekawym drogowskazem lub nośnikiem niezbędnych informacji. Wykonujemy go w różnych rozmiarach, dzięki czemu finalnie może stać na posadzce lub stoliku. Jego smukły kształt oraz dokładne wykonanie pozwala postawić go w centralnym miejscu w pomieszczeniu pozwalając witać przybyłych do Państwa gości.

W reklamowym systemie rollup drzemie niesamowity potencjał, który można wykorzystać w promowaniu Państwa firmy. Dzięki temu, że łatwo daje się zwinąć i zapakować, można bez problemu przemieszczać się z nim w różne miejsca. Nasi klienci często korzystają z niego podczas wystąpień i prezentacji nie tylko na targach, ale i placówkach oświatowych, urzędach, czy podczas przemówień w swoich firmach. Skutecznie przykuwa uwagę osób przebywających na sali, a naniesione przez nas grafiki, zapadają odbiorcom w pamięć na długo. Reklamowy system rollup stojący obok przemawiającej osoby pozwala lepiej skupić się na merytorycznej treści, jaką przekazuje prelegent. Nie rozprasza uwagi słuchających, a co więcej – w pełni pomaga w zrozumieniu i zapamiętaniu. Dodatkowo, nasz reklamowy rollup zaprojektowany został tak, by po naniesieniu dowolnej grafiki sprzyjał kreatywnemu myśleniu.

Nasze systemy polecamy każdemu, kto szuka sposobu na tanią i w pełni mobilną reklamę. W zależności od modelu mogą Państwo nabyć egzemplarze o różnej podstawie, która pozwala zastosować produkt wewnątrz lub zewnątrz pomieszczenia. Dzięki swojej uniwersalności można go schować do bagażnika firmowego samochodu, by w razie potrzeby móc szybko urozmaicić prezentację i pozyskać nowego klienta poza firmą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl