Kampanie marketingowe prowadzone w przestrzeni wirtualnej nie zawsze gwarantują pełną skuteczność. W przypadku wielu grup docelowych nadal lepiej sprawdzają się bezpośrednie akcje reklamowe, prowadzone w przestrzeni miejskiej lub podczas różnych eventów. Działania w formie fizycznej stanowią podstawę marketingu chociażby lokali gastronomicznych i sklepów spożywczych. Pozwalają dotrzeć tam, gdzie komunikacja drogą elektroniczną jest niemożliwa.

Wiele firm z branż specjalistycznych stara się być blisko swoich klientów, stawiając na reprezentację w formie namiotów, flag i leżaków. Taka forma reklamy działa zwłaszcza wśród marek, z którymi odbiorcy mogą się utożsamiać. Warto się nią zainteresować, by maksymalnie skrócić dystans względem adresatów - na przykład udostępniając im leżaki z nadrukowanym logo.

Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami w zakresie zewnętrznych systemów wystawienniczych. Dzięki nim dotrzesz do swoich klientów w miejscach, w których nie sprawdzają się inne działania marketingowe. Pomożemy Ci zadbać o atrakcyjną i skuteczną reprezentację Twojej marki.

Stoiska targowe zewnętrzne - zalety

Zewnętrzne systemy wystawiennicze oferują powierzchnię reklamową widoczną z daleka. Pozwala to zakomunikować obecność firmy na danym wydarzeniu, dzięki czemu ułatwisz zainteresowanym osobom odnalezienie konsultantów. Widowiskowe stoisko targowe pomoże Ci również w zdobyciu nowych klientów.

Nasze produkty podlegają indywidualnemu dostosowaniu do wytycznych kontrahenta. To Ty decydujesz, co znajdzie się na wybranych akcesoriach. Dzięki temu łatwo wyróżnisz się z tłumu bezimiennych, jednokolorowych namiotów na targach.

Systemy wystawiennicze outdoor - dla kogo?

Systemy wystawiennicze outdoor to produkty powszechnie wykorzystywane przez lokale gastronomiczne, ośrodki wypoczynkowe, hotele, organizatorów szkoleń i festiwali. Stosują je zarówno lokalne, kameralne biznesy, jak i duże przedsiębiorstwa. Warto z nich korzystać wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość fizycznej reprezentacji marki.

Zewnętrzne stoiska targowe są niezbędnym elementem eventów o charakterze outdoroowym: festynów, koncertów i targów. Flagi z nadrukiem i namioty firmowe to atrakcyjna powierzchnia reklamowa widoczna z dużej odległości.

Nasze produkty pozwalają na skuteczną promocję zarówno jeśli outdoor jest podstawowym narzędziem Twoich działań, jak i w przypadku, gdy potrzebujesz jednorazowej, efektywnej reprezentacji w ramach organizowanego wydarzenia. Zewnętrzne systemy wystawiennicze przysłużą się marketingowi wszędzie tam, gdzie masz szansę osobiście spotkać swoich klientów.

Namioty reklamowe - cena

Zapoznaj się z naszą ofertą, by poznać cenę namiotów reklamowych, flag, leżaków i innych akcesoriów, dzięki którym podkreślisz prestiż swojej marki. Produkty Mado-Media cechuje wysoka jakość i wytrzymałość. Dzięki temu zakupione akcesoria marketingowe posłużą Ci przez długi czas.

Przy zakupie większej liczby artykułów oferujemy korzystne rabaty. Znajdziesz tutaj wiele produktów, które przy zamówieniu wymagają indywidualnej wyceny. Napisz do nas lub zadzwoń, a udzielimy Ci szczegółowych informacji. Pomożemy również w wyborze akcesoriów, które najlepiej spełnią swoją rolę w ramach planowanych przez Ciebie działań promocyjnych.

Systemy wystawiennicze zewnętrzne - oferta madomedia.pl

Zewnętrzne systemy wystawiennicze to podstawa marketingu podczas wydarzeń o charakterze masowym. Zadbaj o to, by Twoja marka atrakcyjnie prezentowała się na targach. Skontaktuj się z nami, by zaopatrzyć się w narzędzia reklamowe wysokiej jakości. Znajdziesz tutaj między innymi ścianki reklamowe, ścianki led, roll-upy, stojaki na ulotki i trybunki reklamowe. Wspólnie zadbamy o to, by logotyp i barwy Twojej marki były doskonale widoczne już z daleka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajrzyj także na naszego bloga, gdzie znajdziesz wiele cennych marketingowych porad i inspiracji. Mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma renomowanymi przedsiębiorstwami. Cieszymy się dobrą opinią wśród naszych klientów.

Flaga Reklamowa Flaga Reklamowa
Producent: Mado Media
67,48 zł Cena: (brutto:83,00 zł)
zobacz więcej
 Podstawa metalowa 12 kg Podstawa metalowa 12 kg
Producent: Mado Media
302,44 zł Cena: (brutto:372,00 zł)
szt.
zobacz więcej
 Szpikulec z rotatorem Szpikulec z rotatorem
Producent: Mado Media
46,34 zł Cena: (brutto:57,00 zł)
Krzyżak 60cm Krzyżak 60cm
Producent: Mado Media
45,04 zł Cena: (brutto:55,40 zł)
Krzyżak 82cm Krzyżak 82cm
Producent: Mado Media
127,32 zł Cena: (brutto:156,60 zł)
Namiot reklamowy 3x3 z wydrukiem - 3 pełne ściany + dach Namiot reklamowy 3x3 z wydrukiem - 3 pełne ściany + dach
Producent: Mado Media
3 821,14 zł Cena: (brutto:4 700,00 zł)
szt.
zobacz więcej
Namiot reklamowy 3x4,5 z wydrukiem - 3 pełne ściany + dach Namiot reklamowy 3x4,5 z wydrukiem - 3 pełne ściany + dach
Producent: Mado Media
4 127,64 zł Cena: (brutto:5 077,00 zł)
szt.
zobacz więcej
Namiot reklamowy 3x6 z wydrukiem - 3 pełne ściany + dach Namiot reklamowy 3x6 z wydrukiem - 3 pełne ściany + dach
Producent: Mado Media
5 474,80 zł Cena: (brutto:6 734,00 zł)
szt.
zobacz więcej
Plastikowy wkręt do gruntu Plastikowy wkręt do gruntu
Producent: Mado Media
78,86 zł Cena: (brutto:97,00 zł)
Podstawa metalowa 4 kg Podstawa metalowa 4 kg
Producent: Mado Media
100,00 zł Cena: (brutto:123,00 zł)
szt.
zobacz więcej
Podstawa metalowa 8 kg Podstawa metalowa 8 kg
Producent: Mado Media
197,56 zł Cena: (brutto:243,00 zł)
szt.
zobacz więcej
Poduszka wodna 12 l Poduszka wodna 12 l
Producent: Mado Media
17,89 zł Cena: (brutto:22,00 zł)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl