Z UWAGI NA DUŻĄ ZMIENNOŚĆ CEN PROSIMY O KONTAKT W CELU UZYSKANIA INFORMACJI O CENACH I DOSTĘPNOŚCI PRODUKTÓW.

Istnieją dwa takie powiedzenia: “reklama dźwignią handlu” oraz “jak nas widzą, tak nas piszą”. W tych przysłowiach kryje się wiele prawdy – to od odpowiednio dobranych strategii marketingowych zależy w dużej mierze to, jak postrzegają Państwa firmę potencjalni klienci i ile zechcą wydać na Wasze produkty. Właśnie dlatego warto postawić na profesjonalne systemy promocyjne.

Sposób na skuteczną promocję

Czym są systemy reklamowe? To nic innego, jak wszelkiego typu ścianki, roll-upy, trybunki czy stojaki na ulotki, których używa się w kampaniach marketingowych. Można je wykorzystywać na różne sposoby. Zazwyczaj używa się ich jako mobilne bannery na eventach, konferencjach czy imprezach plenerowych – nic dziwnego, są to w końcu niezwykle lekkie, łatwe do złożenia i rozłożenia konstrukcje, które z łatwością da się transportować - choć nierzadko wykorzystuje się je również jako reklamę stacjonarną np. przed wejściem do sklepu, biura czy w poczekalni. Dlaczego coraz więcej klientów decyduje się na takie systemy? Gdyż jest do to prosty, tani i jednocześnie efektowny sposób, by wypromować firmę, produkt lub usługę, a tym samym zwiększyć sprzedaż.

Dlaczego systemy reklamowe od Mado-Media?

Bo prawdopodobnie żadna inna firma nie proponuje tak szerokiego wyboru systemów reklamowych jak my. Dużą część naszej oferty stanowią ścianki wystawiennicze wykonane z solidnej tkaniny lub paneli PVC. Dostępne są modele klasyczne oraz pop-upy łukowe, ścięte czy w formie fali, w asortymencie nie brak również wersji magnetycznych. Poza ściankami kupicie Państwo u nas roll-upy, w tym te dwustronne, a także trybunki, tj. różnego rodzaj stoliczki i ławy idealnie sprawdzające się na eventach plenerowych. Na każdym produkcie możemy nadrukować dowolną grafikę - logo firmy, slogan promocyjny, tekst powitalny czy też informację dotyczącą świadczonych usług, wybór należy do Państwa! W Mado-Media znajdują się również stojaki na ulotki i do dezynfekcji rąk. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl