Prezentujemy Państwu ergonomiczny oraz skuteczny w działaniu roll-up, który jest niezwykle łatwy w transporcie i montażu. Bez jakiegokolwiek problemu może go zabierać ze sobą i obsługiwać jedna osoba.

Systemy rollup
Oferowany przez Mado-Media produkt znajduje zastosowanie, jako mobilna reklama Państwa firmy, ale i stacjonarny baner informacyjny w przedsiębiorstwie. Stawiając go w holu lub przed wejściem do budynku można wskazać nim kierunek, w którym ma udać się klient, zawrzeć na nim informacje dotyczące świadczonych usług, czy też umieścić napis powitalny. Reklamowy system rollup nie musi więc być jedynie formą promocji, ale może stać się ciekawym drogowskazem lub nośnikiem niezbędnych informacji. Wykonujemy go w różnych rozmiarach, dzięki czemu finalnie może stać na posadzce lub stoliku. Jego smukły kształt oraz dokładne wykonanie pozwala postawić go w centralnym miejscu w pomieszczeniu pozwalając witać przybyłych do Państwa gości.


W reklamowym systemie rollup drzemie niesamowity potencjał, który można wykorzystać w promowaniu Państwa firmy. Dzięki temu, że łatwo daje się zwinąć i zapakować, można bez problemu przemieszczać się z nim w różne miejsca. Nasi klienci często korzystają z niego podczas wystąpień i prezentacji nie tylko na targach, ale i placówkach oświatowych, urzędach, czy podczas przemówień w swoich firmach. Skutecznie przykuwa uwagę osób przebywających na sali, a naniesione przez nas grafiki, zapadają odbiorcom w pamięć na długo. Reklamowy system rollup stojący obok przemawiającej osoby pozwala lepiej skupić się na merytorycznej treści, jaką przekazuje prelegent. Nie rozprasza uwagi słuchających, a co więcej – w pełni pomaga w zrozumieniu i zapamiętaniu. Dodatkowo, nasz reklamowy rollup zaprojektowany został tak, by po naniesieniu dowolnej grafiki sprzyjał kreatywnemu myśleniu.

Nasze systemy polecamy każdemu, kto szuka sposobu na tanią i w pełni mobilną reklamę. W zależności od modelu mogą Państwo nabyć egzemplarze o różnej podstawie, która pozwala zastosować produkt wewnątrz lub zewnątrz pomieszczenia. Dzięki swojej uniwersalności można go schować do bagażnika firmowego samochodu, by w razie potrzeby móc szybko urozmaicić prezentację i pozyskać nowego klienta poza firmą.

 

 

Roll up Desktop

Roll up Desktop
Roll up Desktop

Dostępność: Cena i dostępność na zapytanie

Cena: 34,00 zł (netto: 27,64 zł )

Roll up Entry

Roll up Entry
Roll up Entry

Dostępność: Dostępny

Cena: 124,00 zł (netto: 100,81 zł )

Roll up Everyday

Roll up Everyday
Roll up Everyday

Dostępność: Dostępny

Cena: 191,15 zł (netto: 155,41 zł )

Roll up Popular

Roll up Popular
Roll up Popular

Dostępność: Cena i dostępność na zapytanie

Cena: 414,00 zł (netto: 336,59 zł )

Roll up Standard

Roll up Standard
Roll up Standard

Dostępność: Cena i dostępność na zapytanie

Cena: 219,00 zł (netto: 178,05 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl