Systemy Modulate – niezwykłe ścianki modułowe

 

Systemy Modulate nie są zwykłymi ściankami. Przede wszystkim nie do końca są ściankami. Każdy pojedynczy Modulate jest tkaninowym standem reklamowym, ale dzięki magnesom w ich ramie można z kilku stojaków zrobić jedną wyjątkową ściankę. Dzięki temu jest to niezwykle opłacalna inwestycja. Kupując jeden mamy elegancki stand. Dokupując drugi możemy zrobić małą ściankę. I tak dalej, i tak dalej, aż będziemy mieli wystarczającą ilość modułów, by wybudować ściankę reklamową o dowolnym kształcie i rozmiarze!

Magnetyczne aluminium

Samego aluminium naturalnie namagnesować się nie da. Można za to z niego zrobić lekkie rurki, w których umieszcza się silne magnesy. Te magnesy są właśnie kluczem do wyjątkowości systemów Modulate! To właśnie dzięki nim poszczególne moduły możemy łączyć w większą, fantazyjną całość. Sama rama składa się z lekkich aluminiowych rurek, które łatwo łączy się ze sobą bez użycia narzędzi. Dwie nóżki zapewniają konstrukcji niezbędną stabilność, a zarazem nie odwracają uwagi od samej grafiki. Całość waży w granicach 7 kilogramów i po rozłożeniu, mieści się w niewielkiej torbie transportowej. Zabudowa całego stoiska może się mieścić w kilku torbach, które gabarytami przypominają pokrowce roll upów!

Piękny stelaż to nie wszystko

Czy sama rama może kogoś zainteresować? Naturalnie! Czy przyciągnie morze klientów? To akurat wątpliwe. Systemy Modulate mają unikatową konstrukcję, a niektóre modele posiadają wyjątkowy kształt, ale dalej mówimy tu o gołej, aluminiowej ramie. Fascynatów zaintryguje, ale na tym koniec. Konieczne jest połączenie aluminiowej konstrukcji z wydrukiem wysokiej jakości. Oferowany przez nas materiał tekstylny sprawdza się w tym doskonale. Grafikę przenosimy na tkaninę za pomocą techniki sublimacji, dzięki czemu kolory są żywe i wyraźne. Materiał jest mocny i elastyczny, a w razie zabrudzenia można go bez szkody wyprać. Gotową grafikę naciąga się na złożony stelaż i zapina za pomocą zamka błyskawicznego. Całość jest elegancko napięta i doskonale się prezentuje!

Ścianki modułowe

Warto kupić któryś z systemów Modulate. Każdy jest efektownym standem reklamowym, który można wykorzystać przy wielu okazjach. Prawdziwa zabawa zaczyna się jednak przy dokupieniu kolejnego modułu. Możemy je ze sobą połączyć pod dowolnym kątem. Jeżeli są tego samego rozmiaru stworzą ściankę. Jeżeli są różnego rozmiaru stworzą intrygującą konstrukcję. Możemy bawić się też kształtami! Modulate Prosty możemy połączyć z dwoma Modulate Ściętymi tworząc ściankę o unikatowym wyglądzie! Dzięki różnym kształtom i rozmiarom możemy za pomocą tych modułów tworzyć niespotykane konstrukcje. Ścianki proste, łukowe i inne, których nie uświadczymy w żadnym innym miejscu. Jedynym ograniczeniem będzie nasza wyobraźnia!

Rodzaje systemów Modulate

Modulate Prosty to stand o najbardziej klasycznym kształcie. Specjalnym rodzajem jest Modulate Prosty Przedłużony, w którym specjalna przedłużka zwiększa wysokość danego modelu. Do tego modelu oferujemy wydruk zarówno jednostronny, jak i dwustronny.

Linki:

https://madomedia.pl/scianki/standy-tkaninowe/modulate-prosty-jednostronny

https://madomedia.pl/pl/p/Modulate-Prosty-przedluzony-z-wydrukiem-jednostronnym-stand-reklamowy-tkaninowytekstylny/152

Modulate prosty

Modulate prosty konstrukcja

Modulate Łukowy dzięki swojej wygiętej konstrukcji dodaje grafice dodatkowej głębi. Do tego modelu również oferujemy wydruk jednostronny i dwustronny.

Linki:

https://madomedia.pl/scianki/standy-tkaninowe/modulate-lukowy

Modulate łukowy

Modulate łukowy

Modulate Ścięty wyróżnia się specyficznym kształtem szczytu. Sam w sobie jest standem o intrygującym kształcie, ale najlepiej sprawdza się jako uzupełnienie większej ścianki modułowej.

Linki:

https://madomedia.pl/scianki/standy-tkaninowe/modulate-sciety-jednostronny

Modulate ścięty S1

Konstrukcja S1

Modulate ścięty S2

Konstrukcja S2

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl