Tabliczki informacyjne, czyli doskonała metoda identyfikacji

Projektując przestrzeń biurową, szpital, czy też dowolne miejsce w którym poruszają się interesanci należy pamiętać o czystym i jasnym systemie informacji. Błądzenie po korytarzach i próba odnalezienia właściwego miejsca może zirytować nawet najcierpliwszego człowieka. Warto więc zainwestować nieco czasu i pieniędzy w przydrzwiowe tabliczki informacyjne!

Droga do celu

Tabliczki informacyjne mają dwa najważniejsze zadania – pokazać drogę do konkretnego miejsca i ujawnić przeznaczenie danego pokoju, lub biura. Niby niewiele, ale możliwość sprawdzenia gdzie się znajdujemy i przy jakim pomieszczeniu stoimy pozwala oszczędzić wielu stresów. Tabliczki przydrzwiowe różnią się od siebie wyglądem, ale wszystkie są eleganckie i doskonale spełniają swoją funkcję. Łatwo je też zamontować, ale o tym trochę dalej. Tabliczki są też niedrogie. To niewielki wydatek, który jest niezwykle skuteczny!

O grafice słów kilka

Grafikę przygotowujemy w zależności od modelu tabliczki. Możemy ją wydrukować na papierze, lub też bezpośrednio nanieść na tabliczkę. Nie mamy jednak jednego gotowego szablonu. Tabliczki mają zwyczajnie za dużo wariantów. Szczegóły wydruku ustalane są indywidualnie z klientem. Niemal wszystkie modele tabliczek mają wliczoną w cenę antyrefleksyjną folię PET o grubości 1mm. Dzięki niej grafika jest dobrze widoczna bez względu na rodzaj oświetlenia.

Prostota konstrukcji

Wielką zaletą tabliczek informacyjnych jest ich prosta i lekka konstrukcja. Łatwo je samemu zamontować, mniejsze modele można bez problemu przymocować na taśmę dwustronną. Konstrukcja jest lekka, ale wytrzymała. Jest to inwestycja na lata – w przypadku zmiany danych wystarczy podmienić grafikę, albo dokupić niezbędny element. Modele takie jak Indoor pozwalają na stałą rozbudowę. Wystarczy domówić kolejne moduły, które przymocowujemy do tabliczki. W większości wypadków aluminium ma srebrny kolor, tabliczki przydrzwiowe Circle oferują dodatkowo złotą barwę. Plastikowe zaślepki, zawsze dostępne w cenie, są w dwóch kolorach – czarnym i szarym.

Różne rodzaje tabliczek informacyjnych

Tabliczki Plato ma elegancki i skromny wygląd, który pasuje do każdego wnętrza. Plato ma pięć podstawowych wielkości profilu – 90, 120, 150, 210 i 300 mm.

https://madomedia.pl/tabliczki/plato-90

Tabliczka przydrzwiowa Plato

Tabliczki Plato Plus mają aluminiowy profil zakończony plastikowymi zaślepkami. Specyficzna konstrukcja pozwala powiesić te tabliczki zarówno w pionie jak i w poziomie. Plato Plus ma siedem podstawowych wielkości profilu – 50, 75, 105, 120, 150, 210, 300 mm.

https://madomedia.pl/tabliczki/plato-plus-50

Tabliczka przydrzwiowa Plato Plus

Tabliczki Light charakteryzują się niezwykle lekkim wyglądem. Było nie było nazwa zobowiązuje. Tabliczki Light dostępne są w pięciu rozmiarach – 50x148, 105x148 (A6), 148x210 (A5), 210x297 (A4) i 105x297 mm.

https://madomedia.pl/tabliczki/light

Tabliczka przydrzwiowa Light

Tabliczki Circle przykuwają wzrok. Mają prosty i elegancki kształt, a metal konstrukcji może mieć złotą barwę. Circle ma trzy podstawowe wielkości profilu – 122, 162 i 213 mm.

https://madomedia.pl/tabliczki/circle-122

Tabliczka przydrzwiowa Circle

Tabliczki Indoor zdecydowanie wyróżniają się pośród swoich pobratymców. Mają pięć podstawowych wielkości profilu – 15, 31, 45, 62 i 93 mm. Co je więc wyróżnia? Moduły! Każda tabliczka może mieć od jednego do sześciu modułów. Każdy z modułów może mieć inną wielkość. Można zamówić jedną tabliczkę o wielkości 93 mm. Można też zamówić tabliczkę o trzech modułach – pierwszy ma 93 mm, drugi i trzeci po 31 mm. Kombinacji jest znacznie więcej co czyni Indoor najbardziej uniwersalną spośród wszystkich tabliczek.

https://madomedia.pl/tabliczki/indoor

Tabliczka przydrzwiowa Indoor

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl