Wspomnień czar

Nasza specjalność

Naszą specjalnością są stoiska wystawowe. Zrealizowaliśmy wiele trudnych projektów i mamy wielu zadowolonych klientów. Czemu o tym piszę? Ponieważ nastąpiły złe czasy. Targi zostały odwołane i nikt nie potrzebuje budowanych przez nas stoisk. Ten kryzys nas mocno dotknął finansowo. Nie możemy robić tego, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy! Nie poddajemy się i staramy się wiązać koniec z końcem. Nasze maszyny zamiast grafik do ścianek drukują maseczki ochronne. Porządne, wytrzymałe i niezwykle stylowe. Mamy wiele wzorów, a jeszcze więcej wkrótce pojawi się na stronie https://madomedia.pl/pl/c/Maski/44.

Tylko stoisk żal

Maseczki pozwalają nam nieco optymistyczniej patrzeć w przyszłość, niestety ze stoisk zostały nam jedynie wspomnienia. Wspaniałe wspomnienia trzeba przyznać. Zawsze cieszyły nas wymagające projekty, które mogliśmy przekuć we wspaniałe stoisko. A jedne z najciekawszych projektów zawsze dostawaliśmy od naszego stałego klienta – sklepu Rebel! O tak, od bunkra po drzewa baobabu. Czego to dla nich nie robiliśmy!

Bunkier

Stoisko dla firmy Rebel.pl miało w sumie 80 m2. Przestrzeń do grania zajmowała 30m2, zabudowa z bunkrem pozostałe 50m2. Sam bunkier miał mieć w sumie imponujące rozmiary. Miał być wysoki na 4 m, a w podstawie miał 24 m2. Konkretna, mocna zabudowa miała przypominać prawdziwy schron pod każdym względem. Efekt końcowy był bardzo zadowalający. Była wygodna przestrzeń do grania, odpowiednio widoczne reklamy i bunkier - potężny i górujący nad pozostałymi stoiskami. Szara, niemal metaliczna, w barwie konstrukcja była wyraźnym punktem. Jasnym celem dla zwiedzających. Wykonany przez nas bunkier wzbudził spore zainteresowanie. Na tyle duże, że w trakcie targów Spiel w Essen pojawiły się na nim napisy. Zwiedzający postanowili wykorzystać jego mocne ściany, by zostawić po sobie pamiątkę. Niektórzy się tylko podpisywali, inni robili rysunki, a jeszcze inni opisywali swoje wrażenia z targów. Bunkier Rebela stał się tymczasową kroniką targów w Essen.

Przód bunkra

Tył bunkra

Inne wyzwania

Na Pyrkonie dla przykładu mieliśmy zaledwie trzy dni, by od zera postawić zabudowę obejmującą ponad 100 m2. Musicie mi wierzyć, że jest to bardzo stresujący i napięty czas. Każde stoisko jest inne, tak więc nie możemy wykorzystać starych elementów. Tak było z domkiem budowanym na Spiel Essen w 2017 i 2018. Projekt był w zasadzie ten sam (różniły się wydruki i ustawienie), ale domek w obu przypadkach trzeba było budować od nowa. Ciekawym projektem były baobaby na Festiwal Gramy. Oczywiste nawiązanie do nagradzanej gry Baobaby było dla nas konkretnym wyzwaniem. Na zlecenie Rebela zbudowaliśmy trzy kolumny w formie drzew (4 m, 4,5 m i 3,5 m). Innym razem stoisko na Kid's Time Kielce składało się z klasycznej zabudowy. Jedna ścianka była reklamą gry Cortex. Udało nam się zbudować ściankę reklamową z podświetlonym elementem 3D. Końcowy efekt wyglądał intrygująco i nowocześnie. Pyrkon ta tym tle może wydawać się nieco mniej spektakularny, ale to jedynie pozory, ponieważ tutaj liczy się ilość ścianek, wydruków i grafik. O jakiej ilości grafik mówimy? Do tej pory stworzyliśmy dla Rebela ponad 340 m2 wydruków! Najmniejsze miały niecałe półtora metra, a największy osiągnął rozmiar 54 m2. Projekt graficzny dostarcza nam Rebel, my zaś drukujemy wszystko u nas.

Domek

Podświetlenie domku

Reklama 3D

Baobaby

Przyszłość

Tak, tęsknimy za budowaniem stoisk. Mamy nadzieję, że zły czas minie niedługo i będziemy mogli wrócić do tego, na czym znamy się najlepiej. Mamy też nadzieję, że Rebel będzie miał dla nas więcej interesujących wyzwań.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl