Ścianki tkaninowe

Systemy wystawiennicze różnego typu to jeden z elementów niezbędnych w kampaniach reklamowych. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań stosowanych przez firmy na całym świecie są ścianki tkaninowe. Czym one są i jak można je wykorzystać? O tym piszemy w poniższym artykule!

Ścianki tkaninowe – czyli co?

To bardzo proste w swej budowie systemy wystawiennicze powszechnie wykorzystywane na targach, konferencjach i imprezach plenerowych. Składają się z aluminiowego stelaża oraz zakładanego nań kawałka materiału expandable, na którym naniesiono na trwale wybraną grafikę. Mają różne kształty: od prostych, przez łukowe, aż po faliste. Zaletą tego typu konstrukcji jest to, że bardzo łatwo się je składa i rozkłada, a ponadto są lekkie, więc można je bez problemu transportować z miejsca na miejsca i szybko montować.

Cel: promocja firmy

Ścianki tkaninowe służą przede wszystkim celom marketingowym. Z ich pomocą można stworzyć atrakcyjne, przyciągające uwagę potencjalnych klientów stoisko wystawiennicze na różnego rodzaju eventy, jak targi czy konferencje, idealne do przeprowadzania rozmów z klientami. Warto pamiętać, że dobrze przygotowane stanowisko pomaga w budowie profesjonalnego wizerunku marki i wzbudza większe zainteresowanie ofertą.

Medium informacyjne

Systemy wystawiennicze służą nie tylko celom promocyjnym; ścianki tkaninowe mogą pełnić również rolę informacyjną. Pylon ustawiony przy wejściu do sklepu czy biura pozwoli zapoznać się klientom z ofertą firmy, usługami, jakie ona świadczy, produktami, które sprzedaje czy też poinformuje ich o premierze jakiegoś nowego akcesorium. Jako że jest to stosunkowo niedrogi produkt, można regularnie zmieniać nadrukowane na nim informacje.

A może dekoracja?

To, jak postrzegają nas klienci, ma duży wpływ na zainteresowanie ofertą, warto zatem zadbać, by siedziba firmy prezentowała się elegancko, a przy tym profesjonalnie. Przydatnym akcesorium w zmianie wystroju może być ścianka tkaninowa, która pozwoli szybko zaaranżować przestrzeń. Z ich pomocą można stworzyć np. atrakcyjną wizualnie sezonową dekorację na święta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl