Namioty i Flagi (system outdoor)

“Jak nas widzą, tak nas piszą” mówi stare polskie przysłowie. Mądrość z niego płynąca powinna być doceniana szczególnie przez właścicieli firm. Jednym z elementów reklamy powszechnie wykorzystywanym w kampaniach marketingowych są z pewnością systemy outdoor. Dziś mówimy o tym, gdzie można zastosować namioty i flagi.

Flaga reklamowa – by przekuć uwagę

Ulotki, długopisy, kubki czy inne gadżety nierzadko giną wśród podobnych sobie akcesoriów nie przynosząc tym samym oczekiwanego rezultatu. Ciekawszym, a zarazem bardziej skutecznym sposobem na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta są zdecydowanie flagi. Windery, bo tak też się je nazywa, mają jedną, zdecydowaną korzyść: łopocząc na wietrze przykuwają wzrok – nawet jeśli będzie to trwało tylko sekundkę, to logo/slogan marki wpisze się w podświadomość konsumenta. Flagi można wykorzystać na wiele sposobów, np. postawić przed lokalem, stoisku wystawienniczym na targach czy festynie, można je też zestawić z innymi systemami outdoor, w tym namiotami reklamowymi.

Namioty – by zwiększyć widoczność stoiska

Tego typu systemy outdoor umożliwiają zaaranżowanie profesjonalnego stoiska wystawienniczego na targach branżowych czy wszelkiego rodzaju eventach plenerowych. Namioty nie tylko będą chroniły pracowników przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, ale i tworzyły dodatkową przestrzeń reklamową, na ich ściankach można bowiem umieścić logo, sloganu czy grafikę promującą biznes, dzięki czemu nasze stanowisko wyróżni się na tle konkurencji. Z ich pomocą można również wydzielić przestrzeń do indywidualnych rozmów albo tez strefę chilloutu.

Dlaczego systemy outdoor?

Namioty i flagi wybierane są przez właścicieli firm nie tylko z uwagi na skuteczność przekazu, ale również mobilność. Lekkie konstrukcje mogą być z łatwością rozłożone i złożone, a w razie potrzeby przniesione w inne miejsce. Są trwałe, gdyż każdy ich element wykonuje się je z solidnych komponentów: metalowe stelaże nie niszczą się pod wpływem wiatru, naniesione na materiale grafiki wykazują odporność na działanie wody i promieniowania słonecznego. Systemy outdoor zakupione u sprawdzonego dostawcy będą dobrze służyły przez wiele lat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl