Obowiązkowy dodatek na targi, czyli trybunki reklamowe

 

Ciężko wyobrazić sobie stoisko targowe lub stanowisko handlowe pozbawione trybunki reklamowej. Są niewielkie, lekkie i łatwe w transporcie. Każdy model pełni rolę niewielkiego stolika, a niektóre mogą spokojnie posłużyć jako wygodny schowek. Najważniejsze jest jednak to, że zewnętrzna warstwa każdej trybunki to miejsce na grafikę.

 

Konstrukcja trybunki

Ciężko uniwersalnie określić konstrukcję trybunki reklamowej. Każdy produkt ma inny kształt i nieco inną konstrukcję. Wspólną cechą są na pewno aluminiowe elementy. W niektórych przypadkach mogą to być nogi podtrzymujące blat, w innych cały stelaż będący jednocześnie podstawą i blatem. Te trybunki, które zbudowane są w całości z aluminium są naturalnie lżejsze. Należy jednak pamiętać, że nawet najcięższa trybunka ma wagę tylko około 10 kilogramów. Transport ułatwia wygodna torba w którą mieści się cała konstrukcja. Modele z oddzielnym blatem mają przeważnie dwie torby – jedna na aluminiową ramę, druga na blat.

 

Niektóre trybunki mają na tyle dużą konstrukcję, że w środku znalazło się miejsce na dodatkową półkę. Miejsce na targach jest siłą rzeczy ograniczone, więc każda dodatkowa przestrzeń do wykorzystania jest na wagę złota. Niektóre modele mają wprowadzone w aluminiowe rurki silne magnesy. Dzięki temu takie trybunki można łączyć ze sobą tworzyć duże, imponujące lady. Każda może mieć na sobie inną grafikę, dzięki czemu stworzy się niesamowitą reklamę. Świetne rozwiązanie! O ile ma się na to miejsce naturalnie.

 

Wydruki na trybunki

Tutaj również występuje wiele opcji wyboru technologii wydruku grafiki na trybunkach, ponieważ mamy aż trzy główne rodzaje grafik. Większość jest drukowana na tkaninie. Materiał tekstylny o gramaturze 230 g/m2 sprawdza się doskonale jako nośnik grafiki. Kolory są żywe i wyraźne, a całość długo zachowuje świeżość. W razie wybrudzenia można tkaninę spokojnie wyprać. Zaleta tego sposobu jest niska waga takiej grafiki. Innym nośnikiem są panele PCV. Bardzo dobry materiał, który doskonale prezentuje nadrukowaną grafikę. Panele są mocowane do konstrukcji za pomocą magnesów. Dawniej PCV była głównym nośnikiem reklamy, który obecnie wypierany jest przez tkaninę. Panele dalej jednak mają swoich fanów, którzy nie zamienią ich na nic innego. Ostatnią metodą jest wydruk na folii, którą wzmacnia się laminatem. Grafikę na stałe przymocowuje się do specjalnej owijki, która stanowi główną część konstrukcji trybunki.

 

Rodzaje trybunek reklamowych

Okrągły stół jest świetnym wyborem gdy brakuje nam miejsca. Mały i lekki dalej posiada całkiem spory blat. Grafika drukowana na tkaninie.

https://madomedia.pl/trybunki-reklamowe/nadruk-na-tkaninie/stol-okragly

Okrągły stół

 

Owalny stół to kolejny stół w naszej ofercie. Zdecydowanie większy od poprzedniego modelu. Słuszne rozmiary tego modelu sprawiają, że mamy w zasadzie do czynienia ze stolikiem jaki moglibyśmy znaleźć w kawiarni. Grafika drukowana na tkaninie.

https://madomedia.pl/trybunki-reklamowe/nadruk-na-tkaninie/stol-owalny

Owalny stół

 

Owalna trybunka to kolejny doskonały wybór jeżeli brakuje nam miejsca. Zajmuje mało przestrzeni i świetnie spełnia swoją rolę. Grafika drukowana na tkaninie.

https://madomedia.pl/trybunki-reklamowe/nadruk-na-tkaninie/trybunka-owalna

Owalna trybunka

 

Promocyjna trybunka to pierwsza na naszej liście lada, która posiada w środku dodatkowe miejsce. Można tą przestrzeń wykorzystać do schowania ulotek reklamowych, albo innych niewielkich nośników reklamy. Wydruk na folii z laminatem.

https://madomedia.pl/trybunki-reklamowe/nadruk-na-pcv/promocyjna-trybunka-owalna

Promocyjna trybunka

 

Trybunka Pop Up Counta to drugi model posiadający w środku dodatkową przestrzeń. Szczerze powiedziawszy to przestrzeni jest tyle, że w środku można zamontować dodatkową półkę. Wydruk na panelach PCV.

https://madomedia.pl/trybunki-reklamowe/nadruk-na-pcv/trybunka-magnetyczna

Trybunka Pop Up Counta

 

I ostatnia jest nasza trybunka magnetyczna. To właśnie w tym produkcie w ramie są umieszczone silne magnesy. Pojedyncza trybunka jest warta uwagi, kilka może stworzyć coś niepowtarzalnego. Wydruk na tkaninie.

https://madomedia.pl/trybunki-reklamowe/nadruk-na-tkaninie/trybunka-scianki-magnetyczne

Trybunka magnetyczna

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl