Uniwersalne narzędzie reklamowe – standy tkaninowe

 

Wiele osób potrzebuje lekkich nośników reklamy. Na targi, do biura, na spotkanie z klientem czy na konferencje – opcji nie ma końca. Wciąż najpopularniejszym wyborem pozostają roll upy, jako że one najlepiej kojarzą się z takimi przenośnymi grafikami. To nie jest zły wybór, ale warto wiedzieć, że są na rynku inne opcje.

Czym jest stand reklamowym

Standy reklamowe to lekkie konstrukcje aluminiowe, na które nakłada się grafikę wydrukowaną na tkaninie. Są różnej wielkości i mają różne kształty, ale wszystkie są lekkie i wygodne w transporcie. Stanowią doskonałe uzupełnienie stoisk targowych, będąc świetnym dodatkiem do większych konstrukcji (takich jak duże ścianki tkaninowe). Doskonale sprawdzają się też działając niezależnie – na przykład w czasie spotkania z klientem. Można je błyskawicznie złożyć i nie potrzeba do tego żadnych narzędzi.

Uniwersalna reklama

Dużym plusem standów reklamowych jest ich uniwersalność. Najmniejsze mogą spokojnie zastąpić roll upy, największe nie ustępują gabarytami ściankom reklamowym. Mogą być proste lub łukowo wygięte. W każdym wypadku mówimy o lekkiej konstrukcji i dobrym wydruku. Różne rozmiary i kształty sprawiają, że każdy może znaleźć taki, który spełnia jego potrzeby. No i jest też stand Łuk, który jest wyjątkową konstrukcją w tej kategorii. Stelaż tworzy bramę, na którą naciąga się dowolną grafikę. Świetny sposób na zrobienie klimatycznego wejścia do swojego stoiska!

Lekka, aluminiowa konstrukcja

Standy tkaninowe są z tej samej rodziny co ścianki tkaninowe i ich konstrukcja jest w zasadzie identyczna. Składa się z aluminiowych rurek, które łączą się ze sobą specjalnymi zatrzaskami. Tworzą w ten sposób stabilny i wytrzymały stelaż. Całość łatwo zapakować do torby i przenieść z miejsca na miejsce. W niektórych wypadkach postawą jest sama konstrukcja (Łuk i Snake) w innych za stabilność odpowiada ciężka postawa (Pylon reklamowy), lub proste nogi (Lekki pylon reklamowy i Wave). Bez względu na użytą technikę wszystkie standy są stabilne.

Tekstylny wydruk

Za pomocą techniki sublimacji przenosimy wydruk z papieru na tkaninę. Dzięki temu kolory są wyraźne i ostre, sama zaś grafika wytrzymała. Materiał tekstylny jest zresztą bardzo mocny. Ciężko go uszkodzić, a barwy w zasadzie nie tracą swojej jakości. W przypadku wybrudzenia można tkaninę po prostu wyprać, dzięki czemu będzie jak nowa. Materiał jest elastyczny i doskonale dopasowany do konstrukcji, dzięki czemu grafika jest ładnie napięta i efektowna. Zakładanie również jest łatwe – na stelaż naciąga się wydruk i zapina za pomocą zamka błyskawicznego. Prosto i szybko!

Rodzaje standów tkaninowych

Lekki pylon reklamowy jest jednym z naszych – nomen omen – najlżejszych standów reklamowych. Mały rozmiar i niska waga sprawiają, że jest to świetna alternatywa dla roll upów.

Linki:

https://madomedia.pl/scianki/standy-tkaninowe/lekki-pylon-reklamowy

LEkki pylon reklamowy

Pylon reklamowy jest niezwykle uniwersalnym standem reklamowym. Najmniejszy rozmiar stanowi doskonałą konkurencję dla roll upów, zaś największy ma niemal wymiary ścianek tkaninowych.

Linki:

https://madomedia.pl/scianki/standy-tkaninowe/pylon-reklamowy

Pylon reklamowy

Stand tkaninowy Snake zwraca uwagę swoim nietypowym kształtem. Przykuwa spojrzenie, dzięki czemu reklama jeszcze lepiej pełni swoją funkcję.

Linki:

https://madomedia.pl/scianki/standy-tkaninowe/snake

Stand Snake

Stand tkaninowy Wave to doskonałe połączenie nowoczesności z prostotą. Jego łukowa konstrukcja przykuwa spojrzenie, zaś sama konstrukcja spoczywa na dwóch prostych i stabilnych nogach.

Linki:

https://madomedia.pl/scianki/standy-tkaninowe/wave-jednostronny

Stand Wave

Stand tkaninowy Łuk to niezwykły stojak reklamowy – zdecydowanie największy w tej grupie. Łuk to tkaninowa brama, która doskonale pokaże granice stoiska reklamowego.

Linki:

https://madomedia.pl/scianki/scianki-tkaninowe/luk

Stand Łuk

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl